Rámové interiérové dvere so zárubňou - Jaseň nórsky - Classen model 1.0

361,00 € 300,83 €
Rámové interiérové dvere so zárubňou, v dekore Jaseň Nórsky patria k škandinávskemu dizajnu, ktorý pôsobí čistým,jemným a moderným dojmom. Rámové interiérové dvere v prevedení Jaseň Nórsky jednoducho ideálne zapadnú do minimalistického interiéru. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
Jaseň nórsky
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
BB
 
PZ
 
WC
7,00 €
Kalkulácia ceny:
361,00 € 300,83 €

Rámové interiérové dvere so zárubňou, v dekore Jaseň Nórsky patria k škandinávskemu dizajnu, ktorý pôsobí čistým, jemným a moderným dojmom. Rámové interiérové dvere v prevedení Jaseň Nórsky jednoducho ideálne zapadnú do minimalistického interiéru. Dvere sú v prevedení s praktickou ostrou hranou a sú vysoko odolné proti prasklinám a deformácii. Tento model interiérových dverí je vyrobený z MDF dosky. Výplň dverí tvorí spevnená voština Classen Hard. Model 1.0 disponuje tromi striebornými viditeľnými závesmi. t.j falcové prevedenie. Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľúčku, zámok podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj, ktorá sa už 20 rokov venuje výrobe a predaju prvotriednych dverí a okien pre celú Európu. Počiatky firmy siahajú až do roku 1950, kedy Ján Kunaj, starý otec dnešných majiteľov, založil malé rodinné stolárstvo v Štrbe.

Vďaka veľkému dopytu a dlhoročným vzťahom s overenými partnermi tak dnes dodávame a vyrábame špičkové interiérové, vchodové, protipožiarne a bezpečnostné dvere priamo ku vám domov.

Spoločnosť CLASSEN bola založená v roku 1963 v Kaisersesch v Nemecku, kde sa nachádza jedna z tovární Classen a sídlo spoločnosti. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Classen vyrába produkty ako: doskové dvere, lakované dvere, rámové dvere, technické dvere, pevné zárubne, nastaviteľné zárubne a veľa ďalšieho.

Viac informácií
Výrobca Classen
Kompletná sada Áno
Povrch CPL
Konštrukcia MDF dosky
Pánty/závesy 3 strieborné - viditeľné
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 10 - 12 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky