Dýhované interiérové dvere so zárubňou - Bezfalc - Dub radiálny - model 1.1

1 000,00 € 833,33 €
Dyhované interiérové dvere so zárubňou v prevedení Dub radiálny,sú jedinečným originálom, vyrobené iba pre vás, zo 100% prírodného a voňavého materialu. Plné, hladké, bezfalcové dyhované interiérové dvere vo farbe Dub radiálny, dokresľuje moderný a nadčasový vzhľad každej domácnosti, s rovnakými dverami sa u nikoho nestretnete. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
Dub radiálny
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
BB
 
PZ
 
WC
7,00 €
Kalkulácia ceny:
1 000,00 € 833,33 €

Dyhované interiérové dvere so zárubňou v prevedení Dub radiálny, sú jedinečným originálom,vyrobené iba pre vás, zo 100% prírodného a voňavého  materialu. Plné, hladké, bezfalcové  dyhované interiérové dvere vo farbe Dub radiálny, dokresľuje moderný a nadčasový vzhľad  každej domácnosti, s rovnakými dverami sa u nikoho nestretnete. Dyhované interiérové dvere harmonicky kombinujú prijateľnú cenu a štýlový vzhľad, ktorý sa nedá odlíšiť od prírodného dreva. Výplň dverí tvorí DTD - Drevotrieska. Model 1.1 je disponuje tromi viditeľnými závesmi, t.j bezfalcové prevedenie (v prípade záujmu o falcové prevedenie kliknite sem /odkaz na bezfalc/). Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľučku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod Dorwin bol založený slovenskou firmou Kunaj.

Spoločnosť KUNAJ bola založená starým otcom v roku 1950, bola to malá dielnička za domom pod Tatrami, v Štrbe. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Kunaj vyrába produkty ako: drevo hliníkové okná, drevené okna, vchodové dvere, interiérové dvere, protipožiarne dvere a bezpečnostné dvere.

Viac informácií
Výrobca Kunaj
Kompletná sada Áno
Povrch Dyha
Výplň DTD - drevotrieska
Pánty/závesy 3 strieborné - skryté
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 12 - 14 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky