Protipožiarne interiérové dvere bez zárubne - Falc - Grafitové - 30 EW/EI - HPL model 4.0

658,70 € 548,92 €
Protipožiarne interiérové dvere v grafitovom prevedení (RAL 7024) sú nevyhnutné, starostlivo zabraňujú šíreniu požiaru po dobu 30 min. tým chránia vás, i váš domov. Sklenené, hladké, falcové protipožiarne dvere v grafitovej farbe, spĺňajú všetky zákonné normy, ktoré musia prejsť náročnými skúškami certifikácie. Dvere sú zo 70% presklené. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
RAL 7024 (grafit)
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
PZ
 
číre / priehľadné
Kalkulácia ceny:
658,70 € 548,92 €

Protipožiarne interiérové dvere v grafitovom prevedení (RAL 7024) sú nevyhnutné, starostlivo zabraňujú šíreniu požiaru po dobu 30 min. tým chránia vás, i váš domov. Sklenené, hladké, falcové protipožiarne dvere v grafitovej farbe, spĺňajú všetky zákonné normy, ktoré musia prejsť náročnými skúškami certifikácie. Dvere sú zo 70% presklené. Protipožiarne interiérové dvere falcove v grafitovom prevedení majú praktickú ostrú hranu, ktorá dodáva dverám elegantný vzhľad. Výplň dverí tvorí protipožiarna výplň. Model 4.0 je disponuje tromi viditeľnými závesmi, t.j falcové prevedenie (v prípade záujmu o bezfalcové prevedenie kliknite sem /odkaz na bezfalc/). Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľúčku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.


Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj. 

Spoločnosť KUNAJ bola založená starým otcom v roku 1950, bola to malá dielnička za domom pod  Tatrami, v Štrbe. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Kunaj vyrába produkty ako: drevohliníkové okná, drevené okna, vchodové dvere, interierové dvere, protipožiarné dvere a bezpečnostné dvere.

Viac informácií
Výrobca Kunaj
Kompletná sada Nie
Povrch HPL
Výplň Požiarna
Pánty/závesy 3 strieborné - viditeľné
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 10 - 12 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky