Protipožiarne interiérové dvere bez zárubne - Falc - Grafitové - 30 EW/EI - HPL model 1.0

371,30 € 309,42 €
Protipožiarne interiérové dvere v grafitovom prevedení (RAL 7024) sú nevyhnutné, starostlivo zabraňujú šíreniu požiaru po dobu 30 min. tým chránia vás, i váš domov. Plné, hladké, falcové protipožiarne dvere v grafitovej farbe, spĺňajú všetky zákonné normy, ktoré musia prejsť náročnými skúškami certifikácie. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
RAL 7024 (grafit)
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
PZ
Kalkulácia ceny:
371,30 € 309,42 €

Protipožiarne interiérové dvere v grafitovom prevedení (RAL 7024) sú nevyhnutné, starostlivo zabraňujú šíreniu požiaru po dobu 30 min. tým chránia vás, i váš domov. Plné, hladké, falcové protipožiarne dvere v grafitovej farbe, spĺňajú všetky zákonné normy, ktoré musia prejsť náročnými skúškami certifikácie. Protipožiarne interiérové dvere falcove v grafitovom prevedení majú praktickú ostrú hranu, ktorá dodáva dverám elegantný vzhľad. Výplň dverí tvorí protipožiarna výplň. Model 1.0 je disponuje tromi viditeľnými závesmi, t.j falcové prevedenie (v prípade záujmu o bezfalcové prevedenie kliknite sem /odkaz na bezfalc/). Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľúčku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj. 

Spoločnosť KUNAJ bola založená starým otcom v roku 1950, bola to malá dielnička za domom pod  Tatrami, v Štrbe. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Kunaj vyrába produkty ako: drevohliníkové okná, drevené okna, vchodové dvere, interierové dvere, protipožiarné dvere a bezpečnostné dvere.

Viac informácií
Výrobca Kunaj
Kompletná sada Nie
Povrch HPL
Výplň Požiarna
Pánty/závesy 3 strieborné - viditeľné
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 10 - 12 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky