Bezpečnostné interiérové dvere s oceľovou zárubňou - Falc - Grafitové - 45 EW/EI - RC3 model 1.0

995,60 € 829,67 €
Bezpečnostné interiérové dvere s oceľovou zárubňou v grafitovom prevedení (RAL 7024), odporúčame umiestniť do priestoru s vyššou frekvenciou, ponúkajú zvukovú izoláciu od 35dB. Majú menšiu pravdepodobnosť oderu a vyššiu pevnosť. Plné, hladké, falcové bezpečnostné interiérové dvere s oceľovou zárubňou v grafitovej farbe, zabezpečia váš majetok po dobu 45 min. Nielen, že váš domov chránia, ale budú aj dobre vyzerať a spĺňať komplexné technické požiadavky. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
RAL 7024 (grafit)
 
vľavo
 
vpravo
 
PZ
Kalkulácia ceny:
995,60 € 829,67 €

Bezpečnostné interiérové dvere s oceľovou zárubňou v grafitovom prevedení (RAL 7024), odporúčame umiestniť do priestoru s vyššou frekvenciou, ponúkajú zvukovú izoláciu od 35dB. Majú menšiu pravdepodobnosť oderu a  vyššiu pevnosť. Plné, hladké, falcové bezpečnostné interiérové dvere s oceľovou zárubňou v grafitovej farbe, zabezpečia váš majetok po dobu 45 min. Nielen, že váš domov chránia, ale budú aj dobre vyzerať a spĺňať komplexné technické požiadavky. Bezpečnostné interiérové dvere s oceľovou zárubňou CPL laminát v grafitovom  prevedení, majú praktickú ostrú hranu, ktorá dodáva dverám elegantný vzhľad. Výplň dverí tvorí bezpečnostná požiarna výplň. Model 1.0 je disponuje tromi striebornými viditeľnými závesmi, t.j falcové prevedenie (v prípade záujmu o bezfalcové prevedenie kliknite sem /odkaz na bezfalc/). Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľučku a  zámok  a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj.

Spoločnosť KUNAJ bola založená starým otcom v roku 1950, bola to malá dielnička za domom pod  Tatrami, v Štrbe. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Kunaj vyrába produkty ako: drevohliníkové okná, drevené okna, vchodové dvere, interiérové dvere, protipožiarne dvere a bezpečnostné dvere.

Viac informácií
Výrobca Kunaj
Kompletná sada Áno
Povrch CPL
Výplň Bezpečnostno požiarna
Pánty/závesy 3 strieborné - viditeľné
Zámok trojbodový zadlabávací (2x hák)
Kľučka AXA - Atlas 2 plus
Rozsah dodávky 10 - 12 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky