Lakované interiérové dvere so zárubňou - Falc - Biele - Classen model 2.1

315,70 € 263,08 €
Interiérové dvere so zárubňou v bielom lakovanom prevedení a kazetovou optikou ideálne doplnia každý klasický interiér. Takéto lakované dvere v rustikálnom štýle patria k dlhodobej klasike na trhu. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
Lakovaná biela
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
BB
 
PZ
 
WC
7,00 €
Kalkulácia ceny:
315,70 € 263,08 €

Interiérové dvere  so zárubňou v bielom lakovanom prevedení a kazetovou optikou ideálne doplnia každý klasický interiér. Takéto lakované dvere v rustikálnom štýle patria k dlhodobej klasike na trhu. Interiérové dvere Morano v bielom laku UV majú praktickú ostrú hranu, ktorá dodáva dverám elegantný vzhľad. Toto vyhotovenie s hladkým povrchom vytvára dverám nadčasový vzhľad. Výplň dverí tvorí spevnená voština Classen Hard. Lakované interiérové dvere Model 2.1 disponujú tromi viditeľnými závesmi, t.j falcové prevedenie. Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľúčku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj, ktorá sa už 20 rokov venuje výrobe a predaju prvotriednych dverí a okien pre celú Európu. Počiatky firmy siahajú až do roku 1950, kedy Ján Kunaj, starý otec dnešných majiteľov, založil malé rodinné stolárstvo v Štrbe.

Vďaka veľkému dopytu a dlhoročným vzťahom s overenými partnermi tak dnes dodávame a vyrábame špičkové interiérové, vchodové, protipožiarne a bezpečnostné dvere priamo ku vám domov.

Spoločnosť CLASSEN bola založená v roku 1963 v Kaisersesch v Nemecku, kde sa nachádza jedna z tovární Classen a sídlo spoločnosti. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Classen vyrába produkty ako: doskové dvere, lakované dvere, rámové dvere, technické dvere, pevné zárubne, nastaviteľné zárubne a veľa ďalšieho.

Viac informácií
Výrobca Classen
Kompletná sada Áno
Povrch Lakované
Konštrukcia MDF dosky
Pánty/závesy 3 strieborné - viditeľné
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 10 - 12 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky