Lakované interiérové dvere so zárubňou - Falc - Biele - Classen model 1

528,40 € 440,33 €
Lakované interiérové dvere so zárubňou falcové v prevedení biely LAK UV sa vo všeobecnosti najviac hodia k tmavým odtieňom a tým vytvárajú kontrast moderného štýlu. Plné, hladké, falcové, lakované interiérové dvere sú esenciou jednoduchosti a čistého štýlu Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
biely lak
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
BB
 
PZ
 
WC
7,00 €
Kalkulácia ceny:
528,40 € 440,33 €

Lakované interiérové dvere so zárubňou falcové v prevedení biely LAK UV sa vo všeobecnosti najviac hodia k tmavým odtieňom a tým vytvárajú kontrast moderného štýlu. Plné, hladké, falcové, lakované interiérové dvere sú však esenciou jednoduchosti a čistého štýlu v každom interiéri. Tieto interiérové dvere Lirgo majú praktickú ostrú hranu, ktorá dodáva dverám elegantný vzhľad. Výplň dverí tvorí spevnená voština Classen Hard. Lakované interiérové falcové dvere Model 1 disponujú tromi viditeľnými závesmi, t.j falcové prevedenie. Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľúčku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj, ktorá sa už 20 rokov venuje výrobe a predaju prvotriednych dverí a okien pre celú Európu. Počiatky firmy siahajú až do roku 1950, kedy Ján Kunaj, starý otec dnešných majiteľov, založil malé rodinné stolárstvo v Štrbe.

Vďaka veľkému dopytu a dlhoročným vzťahom s overenými partnermi tak dnes dodávame a vyrábame špičkové interiérové, vchodové, protipožiarne a bezpečnostné dvere priamo ku vám domov.

Spoločnosť CLASSEN bola založená v roku 1963 v Kaisersesch v Nemecku, kde sa nachádza jedna z tovární Classen a sídlo spoločnosti. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Classen vyrába produkty ako: doskové dvere, lakované dvere, rámové dvere, technické dvere, pevné zárubne, nastaviteľné zárubne a veľa ďalšieho.

Viac informácií
Výrobca Classen
Kompletná sada Áno
Povrch Lakované
Výplň voština alebo DTD
Konštrukcia MDF dosky
Pánty/závesy 3 strieborné - viditeľné
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 10 - 12 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky