HPL laminátové interiérové dvere bez zárubne - Falc - Sivé - Classen model 3.0

296,90 € 247,42 €
Laminátové interiérové dvere v sivom dekore (RAL 7047) sú tou správnou voľbou, ak hľadáte diskrétnu farbu, ktorá sa hodí kamkoľvek. Presklené, hladké, falcové, interiérové dvere v sivom prevedení ideálne sedia k modernému aj klasickému dizajnu. Dvere sú zo 40% presklené. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
RAL 7047 (sivá)
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
BB
 
PZ
 
WC
7,00 €
 
lacomat (mliečne)
Kalkulácia ceny:
296,90 € 247,42 €

Laminátové interiérové dvere v sivom dekore (RAL 7047) sú tou správnou voľbou, ak hľadáte diskrétnu farbu, ktorá sa hodí kamkoľvek. Presklené, hladké, falcové, interiérové dvere v sivom prevedení ideálne sedia k modernému aj klasickému dizajnu. Interiérové dvere Natura v HPL prevedení majú praktickú ostrú hranu a vysokú odolnosť proti prasklinám a deformácii. Výplň dverí tvorí spevnená voština Classen Hard prípadne je možné za príplatok zvoliť výplň drevotriesku. Model 3.0 je disponuje tromi viditeľnými závesmi, t.j falcové prevedenie (v prípade záujmu o bezfalcové prevedenie kliknite sem /odkaz na bezfalc/). Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľúčku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj, ktorá sa už 20 rokov venuje výrobe a predaju prvotriednych dverí a okien pre celú Európu. Počiatky firmy siahajú až do roku 1950, kedy Ján Kunaj, starý otec dnešných majiteľov, založil malé rodinné stolárstvo v Štrbe.

Vďaka veľkému dopytu a dlhoročným vzťahom s overenými partnermi tak dnes dodávame a vyrábame špičkové interiérové, vchodové, protipožiarne a bezpečnostné dvere priamo ku vám domov.

Spoločnosť CLASSEN bola založená v roku 1963 v Kaisersesch v Nemecku, kde sa nachádza jedna z tovární Classen a sídlo spoločnosti. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Classen vyrába produkty ako: doskové dvere, lakované dvere, rámové dvere, technické dvere, pevné zárubne, nastaviteľné zárubne a veľa ďalšieho.

Viac informácií
Výrobca Classen
Kompletná sada Nie
Povrch HPL
Výplň voština alebo DTD
Konštrukcia MDF dosky
Pánty/závesy 3 strieborné - viditeľné
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 10 - 12 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky