Dýhované interiérové dvere so zárubňou - Falc - Dub radiálny - model 3.0

1 000,00 € 833,33 €
Dyhované interiérové dvere so zárubňou v prevedení Dub radiálny, prekvapí na prvý pohľad 100% prírodným, voňavým materiálom ktorý rozžiari váš domov. Sklenené, hladké, falcové dyhované interiérové dvere so zárubňou vo farbe Dub radiálny, umožní každému zákazníkovi vybrať si tú najlepšiu možnosť, a moderný nadčasový vzhľad každej domácnosti. Dvere sú zo 40% presklené. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
Dub radiálny
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
BB
 
PZ
 
WC
7,00 €
 
lacomat (mliečne)
Kalkulácia ceny:
1 000,00 € 833,33 €

Dyhované interiérové dvere so zárubňou v prevedení Dub radiálny, prekvapí na prvý pohľad 100% prírodným, voňavým materiálom ktorý rozžiari váš domov. Sklenené, hladké, falcové dyhované interiérové dvere so zárubňou vo farbe Dub radiálny, umožní každému zákazníkovi vybrať si tú najlepšiu možnosť, a moderný nadčasový vzhľad každej domácnosti. Dvere sú zo 40% presklené. Dyhované interiérové dvere harmonicky kombinujú prijateľnú cenu a štýlový vzhľad, ktorý sa nedá odlíšiť od prírodného dreva. Výplň dverí tvorí DTD - Drevotrieska. Model 3.0 je disponuje tromi viditeľnými závesmi, t.j falcové prevedenie (v prípade záujmu o bezfalcové prevedenie kliknite sem /odkaz na bezfalc/). Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľúčku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj. 

Spoločnosť KUNAJ bola založená starým otcom v roku 1950, bola to malá dielnička za domom pod Tatrami, v Štrbe. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Kunaj vyrába produkty ako: drevo hliníkové okná, drevené okna, vchodové dvere, interiérové dvere, protipožiarne dvere a bezpečnostné dvere.

Viac informácií
Výrobca Kunaj
Kompletná sada Áno
Povrch Dyha
Výplň DTD - drevotrieska
Pánty/závesy 3 strieborné - viditeľné
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 12 - 14 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky