Dýhované interiérové dvere so zárubňou - Bezfalc - Dub hrčatý - model 5.1

1 285,73 € 1 071,44 €
Dyhované interiérové dvere so zárubňou v prevedení Dub hrčatý, je 100% prírodný voňavý materiál ktorý na prvý pohlaď rozžiari váš domov. Sklenené, hladké, bezfalcové dyhované interiérové dvere so zárubňou vo farbe Dub hrčatý, zohrávajú dôležitú úlohu, a to je kvalita a sila. Dokresľuje moderný a nadčasový vzhľad každej domácnosti. Dvere majú úzke presvetlenie pozdĺž kľučky. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
Dub hrčatý
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
BB
 
PZ
 
WC
7,00 €
 
lacomat (mliečne)
Kalkulácia ceny:
1 285,73 € 1 071,44 €

Dyhované interiérové dvere so zárubňou v prevedení Dub hrčatý, je 100% prírodný voňavý materiál ktorý na prvý pohlaď rozžiari váš domov. Sklenené, hladké, bezfalcové dyhované interiérové dvere so zárubňou vo farbe Dub hrčatý, zohrávajú dôležitú úlohu, a to je kvalita a sila. Dokresľuje moderný a nadčasový vzhľad každej domácnosti. Dvere majú úzke presvetlenie pozdĺž kľučky. Dyhované interiérové dvere harmonicky kombinujú prijateľnú cenu a štýlový vzhľad, ktorý sa nedá odlíšiť od prírodného dreva. Výplň dverí tvorí DTD - Drevotrieska. Model 5.1 je disponuje tromi viditeľnými závesmi, t.j bezfalcové prevedenie (v prípade záujmu o falcové prevedenie kliknite sem /odkaz na bezfalc/). Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľučku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj.

Spoločnosť KUNAJ bola založená starým otcom v roku 1950, bola to malá dielnička za domom pod Tatrami, v Štrbe. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Kunaj vyrába produkty ako: drevo hliníkové okná, drevené okna, vchodové dvere, interiérové dvere, protipožiarne dvere a bezpečnostné dvere.

Viac informácií
Výrobca Kunaj
Kompletná sada Áno
Povrch Dyha
Výplň DTD - drevotrieska
Pánty/závesy 3 strieborné - skryté
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 12 - 14 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky