CPL laminátové interiérové dvere so zárubňou - Bezfalc - Agát Svetlý - Classen model 5.1

589,80 € 491,50 €
Laminátové interiérové dvere so zárubňou v dekore Agát Svetlý disponujú elegantným dizajnom. Presklené, hladké, bezfalcové interiérové dvere v prevedení Agát Svetlý vnesu nový, moderný nádych do interieru každého domu. Dvere majú úzke presvetlenie pozdĺž kľučky. Vizualizácie produktov sú ilustračné, dekor produktu bude závisieť od svetla vo vašom objekte.
 
Agát svetlý
 
vľavo
 
vpravo
Favorit R Kľučka/Kľučka - nerez matná
14,00 €
Favorit R Kľučka/Kľučka - čierna matná
20,00 €
 
BB
 
PZ
 
WC
7,00 €
 
lacomat (mliečne)
Kalkulácia ceny:
589,80 € 491,50 €

Laminátové interiérové dvere so zárubňou v dekore Agát Svetlý disponujú elegantným dizajnom. Presklené, hladké, bezfalcové interiérové dvere v prevedení Agát Svetlý vnesu nový, moderný nádych do interieru každého domu. Interiérové dvere Natura v CPL prevedení majú praktickú ostrú hranu, ktorá dodáva dverám elegantný vzhľad. Výplň dverí tvorí spevnená voština Classen Hard prípadne je možné za príplatok zvoliť výplň drevotriesku. Model 5.1 je disponuje tromi skrytými závesmi, t.j bezfalcové prevedenie (v prípade záujmu o falcové prevedenie kliknite sem /odkaz na bezfalc/). Pomocou konfigurátora si zvolíte veľkosť, otváranie, kľúčku, zámok a už spomínanú výplň podľa vlastných potrieb.

Internetový obchod INGRESSO bol založený slovenskou firmou Kunaj, ktorá sa už 20 rokov venuje výrobe a predaju prvotriednych dverí a okien pre celú Európu. Počiatky firmy siahajú až do roku 1950, kedy Ján Kunaj, starý otec dnešných majiteľov, založil malé rodinné stolárstvo v Štrbe.

Vďaka veľkému dopytu a dlhoročným vzťahom s overenými partnermi tak dnes dodávame a vyrábame špičkové interiérové, vchodové, protipožiarne a bezpečnostné dvere priamo ku vám domov.

Spoločnosť CLASSEN bola založená v roku 1963 v Kaisersesch v Nemecku, kde sa nachádza jedna z tovární Classen a sídlo spoločnosti. Roky sa dynamicky rozvíja a dodáva drevárske výrobky zákazníkom v Európe. Firma Classen vyrába produkty ako: doskové dvere, lakované dvere, rámové dvere, technické dvere, pevné zárubne, nastaviteľné zárubne a veľa ďalšieho.

Viac informácií
Výrobca Classen
Kompletná sada Áno
Povrch CPL
Výplň voština alebo DTD
Konštrukcia MDF dosky
Pánty/závesy 3 strieborné - skryté
Zámok štandardný dózický, cylindrický, WC
Kľučka MP Favorit R
Rozsah dodávky 10 - 12 týždňov
Write Your Own Review
Iba registrovaní zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet

Žiadne príspevky